56.845 Ft
Menny.:
db
Legkedvezőbb szállítási díj 990 Ft
Szerezhető hűségpontok: 569
Gyártó: Edifier
Gyártó cikkszám: R1700BT black
GLS AUTOMATA CSAK 990 FT!
Kép 1/3 - Edifier R1700BT 2.0 hangszórók (fekete)
Kép 2/3 - Edifier R1700BT 2.0 hangszórók (fekete) - 2
Kép 3/3 - Edifier R1700BT 2.0 hangszórók (fekete) - 3

Edifier R1700BT 2.0 hangszórók (fekete)

56.845 Ft
Menny.:
db
Kívánságlistára teszem

Leírás és Paraméterek

Csúcsminőségű hangzás

A sokoldalú R1700BT Bluetooth-os hangszóró annyira jól szól, hogy rögtön az összes eszközét rá szeretné majd csatlakoztatni! Csatlakoztasson hozzá konzolt, számítógépet vagy TV-t és élvezze a kivételes hangminőséget! A hangszóró egy beépített digitális jelfeldolgozóval és egy tartomány szabályozóval rendelkezik, ami megakadályozza a torzítást, a Speaker-making technológia pedig olyan zenei élményt biztosít, ami Önnek is tetszeni fog. A készülék kristálytiszta hangzást biztosít, anélkül, hogy ez a minőség vagy a teljesítmény kárára menne, a hangszórók pedig 10 fokos szögben helyezkednek el, aminek köszönhetően a zene rögtön eljut Önhöz!

“Sasszem” magashangszóró

Az újonnan kifejlesztett 19 mm-es “Sasszem” magashangszóró még a leghalkabb dallamokat is kristálytiszta minőségben biztosítja. A megfelelő méretével és a javított tulajdonságaival tökéletesen megfelel az elvárásoknak, a kiváló hangzása pedig részletgazdag dallamokat és felejthetetlen zenei élményt nyújt.

Kifinomult stílus

Az R17000BT kézzel készített diófa borítást kapott, ami elegáns kinézetet kölcsönöz neki és nagyszerű kiegészítője lesz bármelyik szobának!

Basszus hangszóró

A 4”-es basszus hangszóró kiváló minőségben szól, az előre néző bass reflex port pedig hangsúlyozza az alacsony frekvenciákat, amivel erőteljes basszust biztosít. A bluetooth segítségével párosíthatja vele a telefonját és élvezheti a kedvenc dalait.

 Állítsa kedvére a hangzást

A hangszóró oldalán lévő gombokkal könnyedén állíthat a hangzáson, a basszuson és a magashangokon is, emellett pedig használhatja a távirányítót is, amivel kényelmesen, a kanapéról irányíthatja a hangszórót. A segítségével állíthat a hangerőn és kiválaszthatja a bemeneti forrást is! A Bluetooth-nak köszönhetően egyszerűen párosíthatja a telefonját a hangszóróhoz, de a készletben többféle kábel is található, így más eszközök csatlakoztatása sem fog gondot okozni!

Teljes kimeneti teljesítmény RMS 15W×2 + 18W×2
Jel-zaj arány 85dBA
Torzítás 0.5%
Bemenet érzékenysége PC:700±50mV,AUX:550±50mV
Bemenet típusa PC/AUX/Bluetooth
Tweeter module Φ19mm,6ohm
Basszus hangszóró 4"(Φ116mm),6ohm
Méret 6in×9.75in×8in(W×H×D)
Súly 6.6 kg
Szín Fekete
Kábel 5M/16.4FT


Gyártói információk

Gyártó neve: Edifier International Limited

Email: legal@themisar.com

Ország: CN

Város: Hong Kong

Cím: Box General Post Office, 6264

Kapcsolattartók

Kapcsolattartó neve: THEMIS AR Unterstützung UG

Email: legal@themisar.com

Ország: DE

Város: Düsseldorf

Cím: Beedstrasse 54, 40468

Termék neve Edifier R1700BT 2.0 hangszórók (fekete)
Következő szállítás 15.01.2025
Mennyiség dobozonként 2 db.
Válasszon egy változatot Głośniki 2.0 Edifier R1700BT (czarne)
Nettó tömeg 6600 g
Hosszúság 44,60 cm
Szélesség 30,70 cm
Magasság 19,30 cm
Bruttó tömeg 7600 g
Vámtarifaszám 8518210000
Színes fekete
Csatlakozás típusa RCA
Használati útmutató letöltés https://files.innpro.pl/Edifier/6923520265855
Bluetooth Tak
Mélynyomó Nem
Távirányító tartozék Igen
Teljesítmény (W) 66
GPSR Link https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_speakers.pdf

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Az oldal tetejére
Close menu
Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Elfogadom